• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Mitsubishi rozbiło się o mercedesa, który zatrzymał się przed pasami

2 lutego 2024, 18:26, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przy ul. Piłsudskiego. Kierujący mitsubishi nie zachował należytej odległości i uderzył z impetem w tył mercedesa, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

W piątek 2 lutego o godz. 17.49 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Piłsudskiego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Do zdarzenia doszło tuż przed przejściem dla pieszych na wysokości skrzyżowania z ul. Niepodległości. Kierowca mercedesa, który jechał w stronę ronda Górczyńskiego zatrzymał się tuż przed pasami, aby ustąpić pierwszeństwa pieszym. Kierujący mitsubishi nie zachował należytej odległości i nie zdążył wyhamować, wskutek czego uderzył z impetem w tył mercedesa.

Siła uderzenia była tak duża, że mercedes zatrzymał się dopiero za pasami, cały tył auta jest skasowany. Również mitsubishi zostało mocno rozbite. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie mitsubishi i mercedesa przy ul. Piłsudskiego

1/3 Zderzenie mitsubishi i mercedesa przy ul. Piłsudskiego

2/3 Zderzenie mitsubishi i mercedesa przy ul. Piłsudskiego

2/3 Zderzenie mitsubishi i mercedesa przy ul. Piłsudskiego

3/3 Zderzenie mitsubishi i mercedesa przy ul. Piłsudskiego

3/3 Zderzenie mitsubishi i mercedesa przy ul. Piłsudskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości