• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Tragedia koło Gorzowa. W kanale odnaleziono zwłoki

28 stycznia 2024, 18:19, Anna Kluwak
fot. archiwum
Do tragicznego odkrycia doszło w miejscowości Koszęcin w gminie Deszczno. W kanale zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

W niedzielę 28 stycznia o godz. 15.20 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o odnalezieniu zwłok w kanale w miejscowości Koszęcin w gminie Deszczno. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja. Ciało z wody zostało wyciągnięte przez strażaków, którzy następnie zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

- W kanale zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny oraz okoliczności tragedii – komentuje Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni, jaka była przyczyna śmierci.

AKTUALIZACJA

- Zostały odnalezione zwłoki 61-letniego mieszkańca miejscowości Koszęcin. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok - komentuje Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości