• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Wtorek na torach w Gorzowie. Odwołane i opóźnione pociągi

6 lutego 2024, 08:15, Artykuł aktualizowany/Marcin Kluwak
Śledzimy to, co dzieje się na torach w północnej części lubuskiego i przekazujemy Wam te informacje. Praktycznie nie ma dnia, aby pociągi do i z Gorzowa nie były odwoływane.

Utrudnienia na liniach kolejowych do i z Gorzowa

Po kilku dniach względnej normalności wracają problemy na kolei. Aktualne informacje z dnia 6.02.2024:

  • Od dłuższego czasu sytuacja na trasie pomiędzy Gorzowem a Zieloną Górą nie zmienia się. Na odcinku od stacji Gorzów Wielkopolski do stacji Zbąszynek pociągi są z reguły odwoływane, a w to miejsce przewoźnik wprowadza komunikację zastępczą. Jak informuje zarządca, godziny przyjazdu i odjazdu komunikacji mogą ulec zmianie.
  • Około 20 minut opóźnienia "złapał" poranny pociąg regio z Krzyża (odjazd 6:27), który w okolicach Santoka/Wawrowa zgłaszał awarię taboru. Pociąg, pomimo trudności odjechał z Gorzowa w kierunku Kostrzyna, ale jego opóźnienie wzrasta.
  • W związku z awarią lokomotywy pociąg IC nr 87102 „LUBUSZANIN” relacji Gorzów Wielkopolski – Zbąszynek  został odwołany.  Na odwołanym odcinku została uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Aktualne informacje dotyczące opóźnionych lub odwołanych połączeń kolejowych pozyskujemy z oficjalnej strony internetowej zarządcy liniami kolejowymi.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości