• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

To już dziś. Siatkarze Stilonu Gorzów zagrają w Arenie Gorzów

7 stycznia 2024, 11:52, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
To będzie debiut siatkarzy Stilonu Gorzów w nowej hali widowiskowo-sportowej Arena Gorzów. Klub liczy, że mecz z trybun obejrzy kilka tysięcy kibiców. Siatkarskie emocje czekają na mieszkańców w niedzielę 7 stycznia. Wstęp wolny.

Pierwsze sportowe emocje w nowej hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie za nami. W sobotę 16 grudnia jako pierwsze w Arenie Gorzów zagrały koszykarki AZS AJP Gorzów, które po emocjonującym i zaciętym meczu wygrały z zespołem z Polkowic. To spotkanie z trybun oglądało aż 4 tys. kibiców.

Teraz czas na kolejny gorzowski klub, który zagra w Arenie Gorzów. W niedzielę 7 stycznia o godz. 18 w nowej hali widowiskowo-sportowej zagrają siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów. W ramach 16 kolejki gorzowscy siatkarze podejmą drużynę Stoczniowiec Politechnika Gdańska.

- W hali CEZiB był nadkomplet kibiców, w hali SP20 był komplet. A jak będzie w Arenie Gorzów? - zastanawia się Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów. Klub liczy, że mecz będzie oglądało kilka tysięcy kibiców. Wstęp wolny.

Jednak dla wszystkich chętnych kibiców, chcących wspomóc klub, będą dostępne cegiełki w kwocie 10 i 20 zł. Ponadto przed meczem będzie można kupić klubowe gadżety, zarówno koszulki jak i szaliki.

Portal gorzowianin.com, który jest partnerem medialnym Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów, trzyma kciuki za naszych siatkarzy i zaprasza do wspólnego kibicowania. W niedzielę 7 stycznia w Arenie Gorzów nie może zabraknąć żadnego kibica gorzowskiej siatkówki!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości