• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Śmiertelny wypadek na DK22 koło Gorzowa. Nie żyje kobieta

17 grudnia 2023, 14:04, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 koło Kiełpina. Kierujący samochodem z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginęła pasażerka, ranny został pasażer. Kierowcy nic się poważnego nie stało.

W niedzielę 17 grudnia o godz. 13.26 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 w rejonie Kiełpina. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja I pogotowie. 

- Kierujący peugeotem jechał w kierunku Gorzowa. Z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z jezdni i rozbił auto o drzewo. W wyniku wypadku zginęła pasażerka auta, kobiety nie udało się uratować pomimo reanimacji. Ranny został również drugi pasażer, trafił do szpitala. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, był trzeźwy - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Droga krajowa nr 22 w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości