• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów będzie miał swój plac dla motocyklistów. Za niespełna 500 tys. zł

15 grudnia 2023, 14:10, Anna Kluwak
fot. Dawid Lis
Spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie otworzyła ofertę, która wpłynęła do przetargu na budowę placu do ćwiczeń wyczynowej jazdy fanów motoryzacji. Firma z Gorzowa chce wybudować plac dla motocyklistów za niespełna 500 tys. zł. Inwestycja ma być gotowa wiosną 2024 roku.

Budowa placu do ćwiczeń wyczynowej jazdy fanów motoryzacji, czyli placu dla motocyklistów to zwycięski projekt w ramach budżetu obywatelskiego 2022, który do tej pory nie miał szczęścia. W końcu mamy dobre wiadomości dla motocyklistów.

W piątek 15 grudnia spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie otworzyła ofertę, która wpłynęła do przetargu na budowę placu dla motocyklistów. W budżecie na ten cel zapisano 564 tys. 232,50 zł. Natomiast Zakład Usługowo Handlowy „TRANSROB” z Gorzowa zaoferował 490 tys. 315,88 zł.

Teraz urzędnicy będą analizować ofertę pod względem formalnym i jeżeli wszystko będzie dobrze, to firma z Gorzowa zajmie się budową placu przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie.

Plac dla motocyklistów w Gorzowie

Wykonawca będzie musiał zająć się budową placu do ćwiczeń o nawierzchni z betonu asfaltowego BA na podbudowie z kruszywa łamanego. Ponadto wykonawca będzie musiał zająć się wykonaniem utwardzonego dojazdu/zjazdu o nawierzchni jak plac.

Gorzowska firma będzie miała 4 miesiące od dnia podpisania umowy na realizację wszystkich prac. To oznacza, że jeżeli umowa z wykonawcą zostałaby podpisana jeszcze w grudniu, to plac powinien być gotowy w kwietniu 2024 roku.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości