• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Siatkarze Stilonu Gorzów triumfują w lubuskich derbach

13 grudnia 2023, 20:22, red
Fot. Karol Korniak, Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów walczyła w debrach ziemi lubuskiej z drużyną KS Orzeł Międzyrzecz. Mecz przed własną publicznością był bardzo zacięty i emocjonujący. Siatkarze Stilonu triumfowali w tym spotkaniu i wygrali 3-1.

W ramach 12 kolejki siatkarskiej II ligi mężczyzn zespół Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów zmierzył się w derbach ziemi lubuskiej z drużyną LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz. 
Warto przypomnieć, że na inaugurację ligi, siatkarze Stilonu wygrali mecz w Międzyrzeczu 1:3.
Mecz rozpoczął się o godz. 18 w środę 13 grudnia w hali Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Kibice gorzowskich siatkarzy nie zawiedli i tłumnie przybyli do hali podstawówki.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz 3-1 (30:32, 28:26, 25:15, 25:19)

Pierwszy set mógł przyprawić kibiców siatkówki o szybsze bicie serca. W końcu żadna ze stron nie odpuszczała i była walka punkt za punkt. W końcu to drużyna gości wyszła zwycięsko z tego pojedynku i wygrała pierwszego seta 30:32. Drugi set to również zacięta walka, która zakończyła się tym razem na korzyść gospodarzy. Stilon wygrał 28:26. Trzeci i czwarty set to już zdecydowana dominacja siatkarzy Stilonu Gorzów, którzy wygrali odpowiednio 25:15 i 25:19. 

Tym samym triumfując w całym spotkaniu i derbach ziemi lubuskiej 3-1. Najlepszym zawodnikiem spotkania został kapitan Stilonu Gorzów Maciej Kordysz.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości