• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący toyotą potrącił rowerzystkę z dzieckiem w foteliku

11 grudnia 2023, 11:23, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Kierujący toyotą potrącił rowerzystkę na oznakowanym przejeździe rowerowym przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. Kobieta wiozła w foteliku dziecko. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Natomiast mężczyzna kierujący toyotą został ukarany mandatem.

W poniedziałek 11 grudnia przed godz. 10 przy ul. Górczyńskiej od strony ronda Gdańskiego doszło do wypadku na przejeździe rowerowym. Na miejsce została wysłana policja i dwie karetki pogotowia.

Kierujący toyotą potrącił rowerzystkę z dzieckiem na przejeździe rowerowym. - Kierujący toyotą jechał ul. Górczyńską w stronę ronda Gdańskiego. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do potrącenia rowerzystki, która znajdowała się na oznakowanym przejeździe rowerowym i wiozła w foteliku dziecko – komentuje Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kobieta wraz dzieckiem trafili pod opiekę pogotowia. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń i nie było konieczności hospitalizowania. Natomiast mężczyzna kierujący toyotą został ukarany mandatem karnym.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości