• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Czas na Dirt Park w Gorzowie. Młodzież będzie mogła tutaj szaleć

8 grudnia 2023, 09:05, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Został właśnie ogłoszony przetarg na budowę Dirt Parku w parku Zacisze w Gorzowie. Będzie posiadał górkę startową oraz trzy tory, przeznaczone do jazdy na rowerze, o różnych stopniach trudności. Inwestycja będzie realizowana w ramach budżetu obywatelskiego 2023.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W parku Zacisze w Gorzowie powstanie Dirt Park, czyli tor rowerowy dla osób, które lubią ekstremalną jazdę rowerem. Spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie ogłosiła właśnie przetarg na prace budowlane polegające na budowie toru rowerowego typu Dirt Park wraz z małą architekturą. Chętne firmy mogą składać swoje oferty do piątku 22 grudnia.

Dirt Park w Gorzowie powstanie w parku Zacisze

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Dirt Park został zaprojektowany w południowo-zachodniej części parku. Będzie posiadał górkę startową oraz trzy tory, przeznaczone do jazdy na rowerze, o różnych stopniach trudności (hopki, pump-track i quarter). Czwarty tor ma służyć dla jazdy powrotnej. Tor rowerowy będzie dedykowany dla młodzieży i wszystkich osób, które lubią ekstremalną jazdę na rowerze. Do dyspozycji mieszkańców powstanie też wiata parkowa i ławki.

Wykonawca będzie miał 6 miesięcy od dnia podpisania umowy na realizację prac. Natomiast same prace budowlane mają ruszyć wiosną 2024 roku, tak aby Dirt Park był gotowy latem 2024 roku.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości