• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Żużel 2024. Kiedy pierwszy mecz na "Jancarzu"?

8 grudnia 2023, 08:54, Marcin Kluwak
Oficjalnie kalendarz żużlowy na 2024 roku zostanie podany dopiero 14 grudnia, ale wrocławska Sparta przez przypadek poinformowała kibiców, z kim pojedzie pierwszy mecz. Może było to przypadkowe działania, a może wręcz odwrotnie. Informacja ta przedostała się do mediów w dniach, kiedy to wrocławianie rozpoczęli sprzedaż biletów.

To będzie prawdziwy hit kolejki. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej informacji oraz podanej daty spotkania, to wszyscy już wiedzą, że na Olimpijskim we Wrocławiu jako pierwsza zamelduje się Stal Gorzów. Podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego czeka więc wyjątkowo trudne zadanie. 

Jak wyliczają na swoich stronach internetowych dziennikarze portalu Interia.pl, w 2024 roku liga nie ruszy w święta. Te przypadają tym razem na ostatnie dni marca. Nikt więc nie będzie ryzykował jazdy w tym terminie. 

Najbardziej prawdopodobny scenariusz to pierwszy weekend kwietnia, czyli 5-7. Zakładając, że będzie to hit kolejki, spodziewać się możemy, że telewizja ten mecz będzie chciała pokazać w niedzielę, czyli 7 kwietnia.

Na ligowe ściganie w Gorzowie poczekamy do połowy kwietnia?

Na inaugurację  ligowe ścigania na Jancarzu kibice z Gorzowa będą musieli więc poczekać nieco dłużej. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy możliwy termin rozpoczęcia rozgrywek speedway ekstraligi w Gorzowie to 12 lub 14 kwietnia

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości