• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

IMGW ostrzega przed gęstą mgłą i gołoledzią

7 grudnia 2023, 16:32, Anna Kluwak
fot. archiwum
Na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami mżawki powodującej gołoledź. Ponadto zostało wydane ostrzeżenie przed gęstymi mgłami, które będą ograniczać widoczność.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed oblodzeniem na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Według prognoz możemy spodziewać się słabych opadów marznącej mżawki, która będzie powodować gołoledź na drogach. Ostrzeżenie dotyczy również pieszych, którzy muszą uważać na śliskie i oblodzone chodniki.

Ale to nie koniec trudnych warunków na drogach w naszym regionie. IMGW wydało również ostrzeżenie pierwszego stopnia o gęstych mgłach. Według prognoz gęste mgły będą ograniczać widoczność do nawet 100-200 metrów. Alert obowiązuje do godz. 5 rano w piątek 8 grudnia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości