• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Seniorka z Gorzowa straciła 40 tys. zł. Kto rozpoznaje mężczyznę?

5 grudnia 2023, 09:16, Anna Kluwak
fot. archiwum/KMP Gorzów
Policjanci z Gorzowa szukają mężczyzny, który oszukał seniorkę z ul. Kosynierów Gdyńskich metodą na "wypadek" i wyłudził od niej 40 tys. zł. Został sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.

Do przestępstwa doszło 21 listopada przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Mieszkanka Gorzowa była pewna, że jej synowa doprowadziła do wypadku i należy przekazać pieniądze, aby uniknęła problemów. Niestety była to historia stworzona na potrzeby oszustwa.

Kobieta została zmanipulowana przez oszustów i przekazała 40 tysięcy złotych. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie w wydziale dochodzeniowo-śledczym gorzowskiej komendy.

- Na podstawie informacji, które policjanci uzyskali od pokrzywdzonej, sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. Mężczyzna ma mieć około 20-25 lat, wzrost około 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała, bez zarostu. W chwili zdarzenia, ubrany w ciemną wełnianą czapkę, kurtkę zimową koloru ,,złotego”, ciemne spodnie – opowiada Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 47 79 127 00.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości