• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 30 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Gorzów: Kierowców czekają utrudnienia na Kasprzaka

29 listopada 2023, 09:09, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Kierowców jadących w czwartek 30 listopada ul. Kasprzaka w Gorzowie czekają utrudnienia. Wszystko przez prace konserwatorskie wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi. Na czas prac zostanie zamknięta połowa jezdni, a na pozostałej części ruch będzie poprowadzony dwukierunkowo.

W czwartek 30 listopada przez cały dzień kierowców jadących ul. Kasprzaka czekają utrudnienia. Powód? Prace konserwatorskie wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi przy ul. Kasprzaka.

Na czas robót zostanie zamknięta połowa jezdni (dwa pasy ruchu w jednym kierunku), gdzie będą wykonywane prace i poprowadzeniu ruchu dwukierunkowego na pozostałej części drogi. Prace będą prowadzone w dwóch etapach – najpierw na jednej części jezdni, później robotnicy przeniosą się na drugą stronę.

Roboty będą odpowiednio oznakowane i zabezpieczone zaporami drogowymi. Natomiast pasy ruchu zostaną wyznaczone za pomocą pachołków drogowych.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości