• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czytelniczka: Wandale niszczą skrzynki na listy. Wyrywają co się da

26 listopada 2023, 11:58, Anna Kluwak
fot. czytelniczka Kamila / Marcin Kluwak
Mieszkańcy os. Dolinki w Gorzowie skarżą się, że ktoś dewastuje skrzynki na listy, które znajdują się na klatkach schodowych. Nieznani sprawcy wyrywają całe klapki z zamkami. Do takich sytuacji dochodzi w różnych częściach osiedla.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się czytelniczka Kamila, która skarży się na wandali, którzy niszczą skrzynki na listy na os. Dolinki w Gorzowie. Wyrywane są całe klapki z zamkami, a następnie zabierane. Nieznani sprawcy próbują niszczyć również całe skrzynki, ale ich całkowite wyrwanie ze ściany nie należy do najłatwiejszych.

- Co za podłość ludzi. Ktoś wyrywa zamki w skrzynkach na listy w blokach przy ul. Dywizjonu 303. Mi wyrwali całą klapkę z zamkiem i zabrali. Czego oni tam szukają? Listów z milionami euro czy co? - podkreśla czytelniczka Kamila.

Do takich sytuacji dochodzi nie tylko przy ul. Dywizjonu 303, ale również w innych częściach os. Dolinki. - W blokach przy ul. Nowej też są powyrywane drzwiczki w skrzynkach na listy – przyznaje pani Barbara. - Komuś ewidentnie się nudzi. W bloku przy ul. Widok zostały wyrwane całe zamknięcia od skrzynek. Niszczą co się da - opisuje czytelnik Jarosław.

Tym samym listonosz nie będzie mógł zostawić żadnego listu w uszkodzonej skrzynce, ponieważ nie zapewni to bezpieczeństwa korespondencji. A niepowołane osoby będą mogły wejść w posiadanie naszych danych osobowych czy ważnej korespondencji bankowej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości