• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Wypadek podczas wyprzedzania. Opel zderzył się z volkswagenem i dachował

25 listopada 2023, 17:45, Anna Kluwak
fot. archiwum
Na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Mościczki doszło do zderzenia opla i volkswagena. W wyniku zderzenia opel dachował i zatrzymał się w rowie. Jedna osoba została ranna, trafiła do szpitala.

W sobotę 25 listopada o godz. 16.17 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Mościczki. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i dwie karetki pogotowia.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych -volkswagena passata i opla astry. Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania.

Od strony Kostrzyna w kierunku Witnicy poruszał się volkswagen, a za nim opel. W pewnym momencie kierujący oplem postanowił wyprzedzić jadącego przez nim volkswagena. W tym samym czasie kierowca volkswagena chciał wykonać manewr skrętu w lewo, przez co doszło do zderzenia. Jedna osoba została ranna i przetransportowana do szpitala.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości