• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Trwają poszukiwania 19-latki z Gorzowa

24 listopada 2023, 08:30, Anna Kluwak
fot. KMP Gorzów/archiwum
Policjanci z Gorzowa prowadzą na terenie miasta poszukiwania 19-letniej Mai Precht. Nastolatka w dniu zaginięcia była ubrana w czarną krótką kurtkę, ciemnobrązowe spodnie dresowe oraz czarne buty.

Od czwartku 23 listopada policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie prowadzą na terenie miasta poszukiwania 19-letniej Mai Precht.

Maja wyszła miejsca zamieszkania we wtorek 21 listopada i do tej pory nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia, ubrana była w czarną krótką kurtkę, ciemnobrązowe spodnie dresowe oraz czarne buty. 19-latka jest szczupłej budowy ciała, ma około 165 cm wzrostu.

- Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiona 19-latka, proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem nr telefonu 112 – apeluje Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

godz. 15 - Poszukiwania 19-latki zostały zakończone. Maja została odnaleziona cała i zdrowa - informuje Banaszek .

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości