• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 30 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Dramatyczny wypadek koło Gorzowa. Stalowa lina uderzyła traktorzystę w głowę

23 listopada 2023, 12:55, Anna Kluwak
fot. czytelnik Piotr
W Janczewie koło Gorzowa doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna kierujący traktorem holował za pomocą stalowej liny pojazd ciężarowy z ładunkiem. W pewnym momencie lina się zerwała i uderzyła traktorzystę w głowę. Nieprzytomny mężczyzna z poważnym urazem głowy został zabrany do szpitala w Gorzowie.

W czwartek 23 listopada przed godz. 12 doszło do wypadku przy ul. Sportowej w Janczewie. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika Piotra. - Doszło do wypadku podczas prac polowych. Na tym polu trwał zbiór kukurydzy. Teren jest ogrodzony taśmą – napisał czytelnik Piotr.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Mężczyzna kierujący traktorem holował za pomocą stalowej liny pojazd ciężarowy z ładunkiem i pomagał mu wyjechać z drogi polnej. W pewnym momencie stalowa lina zerwała się i uderzyła w głowę mężczyznę kierującego traktorem – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna w wieku około 60-lat doznał bardzo poważnego urazu głowy. Nieprzytomny został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Gorzowie. Tam trwa walka o jego życie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości