• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Winyle w Nova Park. Impreza co roku przyciąga tłumy

20 listopada 2023, 13:25, Oprac.: Marcin Kluwak
Wystarczy gramofon i płyta winylowa, aby przenieść się do lat 60, 70 i 80 ubiegłego wieku. Wtedy nie było mp3, serwisów streamingowych, czy nawet płyt cd. Muzykę odtwarzano z taśm magnetofonowych lub z gramofonów.

Miłośnicy płyt winylowych będą mieli nie lada okazję na wzbogacenie swojej kolekcji o niesamowite perełki. Już 24 i 25 listopada w NoVa Parku odbędzie się kolejna edycja Giełdy Płyt Winylowych. Giełda winyli każdorazowo przyciąga tłumy odwiedzających, spragnionych muzycznych wrażeń.

Winyle w Nova Park. Impreza co roku przyciąga tłumy

Jesienna edycja Giełdy Płyt Winylowych w NoVa Parku rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 21.00. Stoiska z płytami staną na poziomie 0 w okolicy sklepów Home&You i Apart.

- Giełda Płyt Winylowych w NoVa Parku będzie również dobrą okazją do tego, by pomyśleć już o bożonarodzeniowych prezentach dla swoich bliskich. Szczególnie starsi członkowie rodziny z pewnością docenią muzyczny prezent i ucieszą się z powrotu do rytmów z lat młodości – mówi Anna Szcześniak, starsza specjalistka ds. marketingu z Nova Park.  

Podczas giełdy przed odwiedzającymi otwiera się świat pełen nostalgii i wspomnień. Nie brakuje tu muzycznych hitów sprzed lat, które uwiecznione na czarnych krążkach mają niepowtarzalne brzmienie. Tego dnia będzie można przenieść się czasie i odkryć kolekcjonerskie perełki.

W trakcie wydarzenia w NoVa Parku świetnie odnajdą się zarówno weterani dźwięku analogowego, jak i początkujący, których przygoda dopiero się rozpoczyna. Spotkanie innych pasjonatów winyli pozwoli powymieniać się doświadczeniami i zawrzeć nowe znajomości. Wiele gatunków, stylów i wykonawców muzyki z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich, którzy poszukują ulubionych brzmień na jesienne wieczory.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości