• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Przymrozki i opady deszczu w Gorzowie. Będzie ślisko na drogach

19 listopada 2023, 13:21, Marcin Kluwak
Deszcz, niskie temperatury i całkowicie zachmurzone niebo. To nie koniec złych wieści. Przez dwa dni czeka nas jeszcze większe ochłodzenie. W nocy temperatura spadnie poniżej zera.
  • Pogoda w Gorzowie Wielkopolskim w najbliższe dni:
    • Wtorek: ochłodzenie, temperatura maksymalna 5 stopni Celsjusza, w nocy do minus 3 stopni Celsjusza
    • Środa: pochmurnie, temperatura maksymalna 3 stopnie Celsjusza, w nocy opady deszczu ze śniegiem, temperatura odczuwalna do minus 7 stopni Celsjusza
    • Uwaga: trudne warunki do jazdy, padający deszcz może zamarznąć na jezdni

Śniegu jeszcze nie będzie, ale mróz zawita do nas już we najbliższy wtorek. W ciągu dnia maksymalnie na termometrach zobaczymy 5 stopni Celsjusza, ale temperatura odczuwalna będzie na poziomie 2 stopni.

Wieczorem będzie jeszcze zimniej. Według synoptyków, w nocy z wtorku na środę temperatura spadnie do minus 3 stopni Celsjusza, a odczuwalna będzie o jeden stopień niższa. Na szczęście tej nocy jeszcze nie będzie opadów deszczu, ani śniegu.

Przymrozki i opady deszczu w Gorzowie. Będzie ślisko na drogach

Środa również nie będzie ciepła. W dzień na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 stopnie powyżej zera, ale już w nocy ze środy na czwartek warunki na drogach znacznie się pogorszą. Na termometrach będzie minus 1, ale padający deszcz i dość silny wiatr sprawią, że odczuwalna temperatura będzie na poziomie minus 7 stopni Celsjusza. Tej nocy padać będzie deszcz, który może stopniowo przechodzić w opady deszczu ze śniegiem.

Warunki do jazdy mogą być trudne, padający deszcz może zamarznąć na jezdni i powodować gołoledź. Weźmy to pod uwagę, planując podróż w nocy ze środy na czwartek lub w czwartkowy poranek. Niebezpiecznie może być też na chodnikach.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości