• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Lodowisko w Gorzowie czeka na łyżwiarzy. Czas na zimowe szaleństwo

17 listopada 2023, 10:58, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
W piątek 17 listopada zostało otwarte lodowisko na Słowiance w Gorzowie. Klienci mogą wypożyczyć łyżwy na miejscu lub skorzystać z własnego sprzętu. W trakcie sezonu zimowego na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym dyskoteka na łyżwach.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów zimowego szaleństwa na lodzie. W piątek 17 listopada Słowianka oficjalne rozpoczęła sezon na ślizganie i otworzyła lodowisko. Punktualnie o godz. 10 na obiekcie pojawili się pierwsi mieszkańcy Gorzowa, którzy stęsknili się za jazdą na łyżwach.

W sobotę 18 listopada odbędzie się dyskoteka na lodowisku. Dyskotekowe szaleństwo na łyżwach zaplanowano w godz. 17-20. Na wszystkich odwiedzających w tym dniu lodowisko czekać będzie moc atrakcji przy dobrej muzyce, a także konkursy z nagrodami.

Natomiast w sobotę 25 listopada rozpocznie się pierwszy kurs weekendowej Szkółki Jazdy na Łyżwach. Przez cały sezon zaplanowane są trzy cykle kursu. Kurs obejmuje 10 zajęć na dwóch poziomach do wyboru: nauka lub doskonalenie jazdy na łyżwach. Trwają zapisy.

- Dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną trwającą przez cały sezon. Jest nią Karta Małego Łyżwiarza, którą można otrzymać w kasie Lodowiska. Każde dziecko może zbierać na niej pieczątki, a następnie wymienić na bilet wstępu na lodowisko -opowiada Agnieszka Czyrny z marketingu Słowianki.

Lodowisko słowianki będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 12-20 oraz w piątki, soboty, niedziele i święta w godz. 10-21. Wszystkie bilety od ubiegłego sezonu obowiązują przez 70 minut, tak aby na spokojnie móc się przebrać, a całą godzinę przeznaczyć na ślizganie.

Jak wyglądają ceny biletów? Za bilet normalny od poniedziałku do czwartku zapłacimy 20 zł, a za ulgowy 17 zł. Z kolei w weekendy i święta bilet normalny kosztuje 22 zł, a ulgowy 19 zł. Wypożyczenie łyżew to koszt 11 zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości