• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Gdzie na Andrzejki w Gorzowie? Sprawdź, gdzie można się pobawić

14 listopada 2023, 11:45, Anna Kluwak
zdjęcie poglądowe
Jeżeli zastanawialiście się, co robić w tym roku na Andrzejki, to podpowiadamy, że w Gorzowie i okolicach jest organizowanych wiele imprez w tej okazji. Gdzie zatem wybrać się na bal Andrzejkowy w Gorzowie lub okolicach?

Andrzejki wypadają w tym roku w środku tygodnia, a dokładnie ze środy 29 listopada na czwartek 30 listopada. Dlatego większość balów Andrzejkowych jest organizowana w weekend 24-25 listopada.

Bale Andrzejkowe w Gorzowie i okolicy. Gdzie wybrać się na Andrzejki w Gorzowie?

Spory wybór mają osoby, które zdecydują się spędzić Andrzejki na balu. Tutaj można bawić się zarówno na sali wiejskiej, jak i sali bankietowej, przy muzyce na żywo lub tej puszczanej przez dj'a. Zakres cenowy jest też spory.

W Moteliku Lord przy ul. Kostrzyńskiej organizowany jest bal Andrzejkowy w sobotę 25 listopada. Start o godz. 20, wstęp 220 zł za osobę. W cenie jest całonocne menu. Zagra Modern Voice i dj Pedro.

Klub u Szefa na os. Staszica zaprasza w sobotę 25 listopada na zabawę Andrzejkową. Start o godz. 20, wstęp 220 zł za osobę. W cenie są 3 dania gorące, zimna płyta, ciasta, owoce, napoje niegazowane, woda, kawa i herbata. Na gości czeka fotobudka 360 oraz zabawa przy muzyce puszczanej przez dj'a.

Hotel Mieszko przy ul. Kosynierów Gdyńskich zaprasza na imprezę w sobotę 25 listopada. Start godz. 19, wstęp 220 zł za osobę. W cenie jest kolacja, bufet z zakąskami, bufet kawowy oraz słodki stół. Zagra dj Charis.

W hotelu Fado przy Al. Konstytucji 3 Maja bal Andrzejkowy odbędzie się również w sobotę 25 listopada . Start godz. 19, wstęp 210 zł za osobę. W cenie jest kolacja składająca się z przystawki i drugiego stania, a także zimne przekąski i ciepłe dania w nocy. Zagra Twój Dj.

Gastro Artyści zapraszają do zabawy Andrzejkowej w sali wiejskiej w Gralewie. Start w sobotę 25 listopada godz. 19, wstęp 230 zł za osobę. W cenie jest menu szefa kuchni w formie bufetu, serwowana kolacja, słodki stół, zimne i ciepłe napoje bez limitu, fotograf, muzyczna oprawa oraz zabawy Andrzejkowe.

W Brzozowcu będzie można pobawić się w sobotę 25 listopada w sali wiejskiej Centrum Kultury Cegielnia przy ul. Gorzowskiej w Brzozowcu. Start o godz. 20, wstęp 100 zł za osobę. W cenie jest jeden ciepły posiłek, kawa, herbata i ciasto. Zagra dj Mati.

Z kolei w Kłodawie bal Andrzejkowy odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie w sobotę 25 listopada. Start o godz. 20, wstęp 279 zł za osobę. W cenie jest catering przygotowany przez szefa kuchni Piotra Kissona czy słodki stół. Imprezę poprowadzi Simon F.

Karczma pod łosiem na osiedlu Bermudy w Wawrowie zaprasza na zabawę w sobotę 25 listopada. Start godz. 20, wstęp 299 zł za osobę. W cenie jest kolacja, zimne przekąski, deser, a także kawa i herbata bez limitu. Na imprezie będzie muzyka na żywo, zagra zespół Wkręceni.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości