• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Czytelnik: Deweloper buduje bloki, a nasza droga tonie w błocie

14 listopada 2023, 09:33, Anna Kluwak
fot. czytelnik Andrzej
Przy ul. Wąskiej w Gorzowie trwa budowa bloków. Mieszkaniec jednej z kamienic zwraca uwagę, że jego ulica tonie w błocie, które jest systematycznie nanoszone przez pojazdy budowy. Warstwa błota jest już tak gruba, że nie widać w ogóle asfaltu. Czytelnik skarży się, że przez ostatni rok nikt tego nie posprzątał.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Andrzej, który jest mieszkańcem jednej z kamienic przy ul. Wąskiej na gorzowskim Zawarciu. Nasz czytelnik zwraca uwagę, że na końcu jego ulicy, na terenie dawnych ogródków działkowych trwa budowa bloków, przez co ulica chociaż jest asfaltowa, to tonie w błocie.

- Ulica Wąska powinna chyba zmienić nazwę na „zapomniana”. Jest to ulica zapomniana przez miasto, które sprzedało działkę deweloperowi, który buduje tam nowe bloki. Obecnie, a w zasadzie od samego początku rozpoczęcia budowy nasza ulica jest pokryta błotem, które jest nanoszone systematycznie przez pojazdy z budowy. Nasza ulica w ogóle nie jest sprząta. Błoto już tak pokrywa asfalt, że nie wiadomo czy on jeszcze w ogóle tam jest – skarży się mieszkaniec ul. Wąskiej.

Pan Andrzej przyznaje, że jak zaczęła się budowa bloków, to wraz z pozostałymi mieszkańcami liczyli, że deweloper będzie dbał o czystość, bo w końcu jest to droga publiczna, a nie prywatny teren. Niestety przez cały rok, nikt nic z tym nie zrobił. A teraz w okresie jesiennym wszystko jest w błocie.

Jak się okazuje, gorzowski deweloper buduje przy ul. Wąskiej zespół czterech budynków wielorodzinnych. Inwestycja jest prowadzona etapami. Przewidywany termin zakończenia budowy segmentu nr 1 to marzec 2024 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości