• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Wypadek na S3 koło Gorzowa. Laweta zderzyła się z BMW

9 listopada 2023, 10:10, Anna Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Na drodze S3 w kierunku Gorzowa doszło do wypadku. Na wysokości Brzozowca laweta zderzyła się z samochodem osobowym marki BMW. Jedna osoba trafiła pod opiekę pogotowia.

W czwartek 9 listopada o godz. 9.42 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Brzozowiec. Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na 100 km ekspresówki na pasie w kierunku Gorzowa doszło do zderzenia lawety z samochodem osobowym marki BMW. - Jedna osoba trafiła pod opiekę pogotowia – mówi Bartłomiej Mądry, oficer gorzowskiej straży pożarnej.

Zablokowany jest prawy pas w kierunku Gorzowa. Ruch odbywa się pasem szybkim. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze, utrudnienia mogą potrwać około dwie godziny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości