• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 26 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Polska Miss. Dwie piękne mieszkanki Gorzowa powalczą o koronę

8 listopada 2023, 11:40, Anna Kluwak
fot. polskamiss.pl
Pod koniec listopada odbędzie się gala finałowa Polska Miss oraz Polska Miss Nastolatek 2023. W gronie finalistek znalazły się dwie piękne mieszkanki Gorzowa. O koronę najpiękniejszej Polki powalczy 24-letnia Hania Balcerzak, a o tytuł najpiękniejszej nastolatki będzie walczyć 17-letnia Martyna Woźniak.

Konkursy piękności cieszą się wciąż bardzo dużą popularnością, o czym świadczy ilość tego typu imprez. W piątek 24 listopada w Terminal Event Center we Wrocławiu odbędzie się gala finałowa Polska Miss Nastolatek 2023, a w sobotę 25 listopada odbędzie się konkurs Polska Miss.

Mieszkanki Gorzowa finalistkami konkursu Polska Miss 2023

Wśród finalistek obu konkursów znalazły się dwie gorzowianki. O tytuł najpiękniejszej nastolatki powalczy 17-letnia Martyna Woźniak. Nastolatka z Gorzowa znalazła się w gronie 36 finalistek konkursu Polska Miss Nastolatek 2023.

Z kolei o tytuł najpiękniejszej Polki będzie walczyła 24-letnia Hania Balcerzak. Gorzowianka znalazła się w gronie 38 finalistek z castingu open. Hania Balcerzak dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka szóstej edycji Hotelu Paradise. Ponadto była finalistką konkursu Queen Of Poland. Na co dzień pracuje w salonie kosmetycznym i butiku w Gorzowie. 

- Poza pięknie zaaranżowanymi pokazami modowych kolekcji, widzowie będący na Gali będą mogli posłuchać koncertów polskich wykonawców muzycznych. Finalistki oprócz korony i tytułu, powalczą także o cenne nagrody, a ich wartość to prawie 200 tys. zł, a także możliwość reprezentowania kraju w międzynarodowych konkursach piękności na świecie – zapowiadają organizatorzy konkursu piękności Polska Miss.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości