• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Awaria wodociągu w Gorzowie. Tysiące mieszkańców bez wody

28 października 2023, 11:05, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W sobotni poranek doszło do awarii SUW Centralny w Gorzowie. W związku z tym mieszkańcy osiedla Staszica nie mają wody w kranach. Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie, awaria powinna zostać usunięta do godz. 14.

- Czy ktoś wie dlaczego nie ma wody na Wyczółkowskiego? - zapytała się pani Ewa na gorzowskiej grupie. - Sportowa też brak - przyznała pani Alicja. - Na Reja też wody nie ma - napisała pani Helena. Wody w swoich kranach nie mieli również mieszkańcy ul. Matejki, Staszica, Marcinkowskiego, Konopnickiej czy Korczaka.

Jak się okazało, w sobotę 28 października doszło do awarii SUW Centralny w Gorzowie. W związku z tym od godz. 10.30 nastąpiła przerwa w dostawie wody do budynków na całym osiedlu Staszica. Wody w kranach nie mają tysiące mieszkańców.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie, awaria powinna zostać usunięta do godz. 14. - Beczkowóz z wodą zostanie podstawiony. Przepraszamy odbiorców za niedogodności - podkreśla PWiK.

Problemy z wodą na Zawarciu w Gorzowie i gminie Deszczno

Jak się okazuje, to niejedyna awaria, do której doszło w Gorzowie. PWiK szuka miejsca awarii na sieci wodociągowej w Gorzowie w rejonie Zawarcia i Zakanala. W związku z tym mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody do budynków w rejonie Zawarcia i gminy Deszczno.

- Mieszkańców tych rejonów w przypadku zauważenia wycieku lub usłyszenia niepokojących szumów na sieci wodociągowej prosimy o zgłaszanie do dyspozytora PWiK pod nr 957285951 – apeluje PWiK.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości