• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Woolworth otwiera się w Gorzowie. Na klientów czekają gratisy

26 października 2023, 13:25, Marcin Kluwak
fot. gorzowianin.com
W parku handlowym S1 Gorzów otworzy się pierwszy w Gorzowie sklep niemieckiej sieci Woolworth. Będzie można tam kupić przedmioty codziennego użytku, zarówno od mniejszych producentów, ale i produkty markowe. Oficjalne otwarcie sklepu Woolworth w Gorzowie odbędzie się w czwartek 2 listopada. Pierwsze 2 tys. klientów otrzyma w prezencie torbę materiałową na zakupy.

Park handlowy S1 Gorzów powstał w miejscu dawnego Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. Obiekt jest gotowy, a poszczególni najemcy szykują się do otwarcia swoich sklepów. Łącznie w parku handlowym znajdzie się Carrefour, Woolworth, Sinsay, Media Expert, apteka Dr. Max, Rossmann, iBloom Home, Ahome oraz sklep zoologiczny Animals Planet.

Woolworth otwiera się w Gorzowie. Data otwarcia sklepu Woolworth w S1 Gorzów

Jak się okazuje, pierwszym najemcą, który otworzy swój sklep w parku handlowym S1 Gorzów będzie sieć Woolworth. Oficjalne otwarcie zaplanowano w czwartek 2 listopada o godz. 9.

Mieszkańcy os. Górczyn dostali do swoich skrzynek gazetki, w których sieć zaprasza na otwarcie i informuje, że pierwsze 2 tys. klientów otrzyma torbę materiałową na zakupy gratis. Sklep Woolworth będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

Woolworth to niemiecka sieć dyskontów i domów towarowych, w której możemy kupić przedmioty codziennego użytku, zarówno od mniejszych producentów, ale i produkty markowe. Są to m.in. tekstylia domowe, moda damska, męska i dziecięca, artykuły dekoracyjne i drogeryjne, artykuły papiernicze i pasmanteryjne czy artykuły upominkowe, ale także artykuły gospodarstwa domowego. Sklep został szybko okrzyknięty jako najsilniejszy konkurent Pepco.

Jak podaje portal dlahandlu.pl korzenie marki sięgają 1879 roku i Stanów Zjednoczonych. W Pensylwanii Frank Winfield Woolworth, właściciel sklepu z artykułami gospodarstwa domowego, wpadł na pomysł, aby opatrzony cenami towar wyłożyć na ladzie, wprowadzając standard, bez którego trudno sobie wyobrazić współczesny handel detaliczny.

Pierwsze sklepy sieci Woolworth w Polsce zostały otwarte wiosną 2023 roku w Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Natomiast kolejne sklepy otworzą się właśnie w Gorzowie, a także w Katowicach, Zielonej Górze, Łodzi i Bełchatowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

1/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

2/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

2/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

3/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

3/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

4/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

4/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

5/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

5/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

6/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

6/6 Sklep Wollworth w Gorzowie zaprasza na otwarcie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości