• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Zderzenie opla, BMW i seata. Doszło do wymuszenia pierwszeństwa

21 października 2023, 15:21, Marcin Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
W Baczynie koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierujący oplem podczas lewoskrętu wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym BMW, które następnie uderzyło w seata. Ranna została pasażerka opla, która została zabrana do szpitala.

W sobotę 21 października przed godz. 13 na drodze wojewódzkiej nr 130 doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych – opla, BMW i seata. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń kierujący oplem poruszał się pasem w stronę Wysokiej i chciał skręcić w lewo na parking sklepu Dino. Jednak podczas lewoskrętu kierujący oplem wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym BMW w stronę Gorzowa, w wyniku czego BMW uderzyło następnie w seata wyjeżdżającego z parkingu Dino.

Ranna została pasażerka opla. Doznała prawdopodobnie złamań, została przetransportowana przez pogotowie do szpitala w Gorzowie. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości