• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Koniec Dream Burgera w Gorzowie. Popularna burgerownia zamknęła się

17 października 2023, 13:15, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Właściciel Dream Burgera podjął decyzję o zamknięciu restauracji przy ul. Wełniany Rynek w Gorzowie. Popularna burgerownia została zamknięta po ośmiu latach funkcjonowania. Na sprzedaż zostało wystawione właśnie wyposażenie lokalu.

W ostatnich miesiącach kilka popularnych restauracji znikło z kulinarnej mapy Gorzowa. Niestety do tego grona dołączył kolejny lokal. Właśnie został zamknięty Dream Burger przy ul. Wełniany Rynek w Gorzowie.

Ostatni raz Dream Burger był czynny w niedzielę 15 października, natomiast od poniedziałku 16 października drzwi restauracji są zamknięta. - Mogę potwierdzić, że restauracja została zamknięta na stałe. Nie chcę mówić o powodach zakończenia działalności – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Roman Pawłowski, właściciel Dream Burgera.

Popularna burgerownia działała w Gorzowie od stycznia 2015 roku i stała się jednym z ulubionych miejsc spotkań gorzowian. W międzyczasie, w 2020 roku zmienił się właściciel lokalu. Niestety po ośmiu latach Dream Burger zakończył swoją działalność.

Obecny właściciel Dream Burgera wystawił właśnie na sprzedaż wyposażenie lokalu. Za 4 tys. zł możemy kupić gotowe blaty i sofy z obiciami i poduchami, a także 19 sof z oparciami, 6 ławek bez oparć,12 krzeseł i 14 blatów.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości