• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Policyjny pościg ulicami Gorzowa. Zatrzymany 19-latek w mercedesie

13 października 2023, 14:05, Marcin Kluwak
fot. czytelnik
Kierowca mercedesa nie chciał zatrzymać się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg ulicami Gorzowa, który zakończył się zatrzymaniem 19-letniego kierowcy mercedesa.

W piątek 13 października po godz. 12.30 policjanci próbowali zatrzymać do kontroli przy ul. Roosevelta kierowcę osobowego mercedesa. Ten jednak zignorował sygnały świetlne oraz dźwiękowe i zaczął uciekać przed policjantami. Ci ruszyli w pościg za mercedesem, którego kierowca łamał wszelkie przepisy ruchu drogowego, uciekając ulicami Gorzowa.

Kierowcę mercedesa udało się zatrzymać przy ul. Słowackiego tuż obok placu Grunwaldzkiego. Tam auto wjechało pod prąd w jednokierunkową uliczkę. Okazało się, że za kierownicą siedział 19-latek, który w ogóle nie powinien się tam znaleźć.

- 19-latek kierujący mercedesem nie miał w ogóle uprawnień do kierowania, stąd też jego ucieczka przed policją. Młody mężczyzna będzie odpowiadał nie tylko za jazdę bez uprawnień, ale również za szereg wykroczeń w ruchu drogowym, które popełnił, uciekają przed policją. Usłyszy również zarzut niezatrzymania się do policyjnej kontroli – – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

19-latek został zatrzymany. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości