• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Powraca siatkarska legenda. W sobotę zapraszamy na inauguracyjny mecz

3 października 2023, 11:09, Marcin Kluwak
Zapraszamy na święto gorzowskiej siatkówki. Po wielu latach, w zupełnie innym miejscu, ale za to z ogromną chęcią do walki i awansu do wyższej klasy rozgrywkowej staje drużyna Stilonu Gorzów. Na mecz w Gorzowie zaprosił też rodowity gorzowianin, były siatkarz Stilonu - Sebastian Świderski.

W sobotnie popołudnie w hali przy Warszawskiej nie może zabraknąć żadnego kibica gorzowskiej siatkówki. Na inaugurację ligi w Gorzowie przyjdą zapewne ci, którzy pamiętają dobre czasy Stilonu, ale nie zabraknie zapewne też tych, którzy  siatkówką pasjonują się od niedawna. 

Święto siatkówki w Gorzowie dopiero się rozpoczyna, a nasi siatkarze mają już na swoim koncie pierwszy sukces. Jak informowaliśmy na naszym portalu, gorzowianie wygrali mecz pierwszej kolejki w Międzyrzeczu 3:1. Teraz chcą z jak najlepszej strony pokazać się przed własną publicznością. I liczymy na to, że i tym razem nie zawiodą.

Nastroje są fantastyczne, przygotowania do inauguracji ligi w Gorzowie idą pełną parą. Na sobotni mecz w hali CEZiB-u przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim zaprosił sam Sebastian Świderski. To rodowity gorzowianin, honorowy obywatel miasta, wieloletni siatkarz Stilonu a teraz prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Takiego wsparcia mogłaby pozazdrościć niejedna drużyna w kraju.

Gorzowianin.com partnerem medialnym siatkarskiego klubu

Portal gorzowianin.com aktywnie włączył się w promocję gorzowskiej siatkówki. Dzięki porozumieniu z zarządem nasz portal jest partnerem medialnym siatkarskiego klubu Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów. Wspieramy gorzowską siatkówkę nie tylko dobrym słowem, doskonałą reklamą, ale też czynem (choć sami grać nie będziemy - są lepsi).

Zapraszamy na mecz. Sobota, 7 października, godzina 18:00, hala sportowa CEZiB w Gorzowie Wielkopolskim. Wstęp jest wolny - chętni mogą nabyć symboliczne cegiełki, aby wspomóc gorzowski klub.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości