• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Vive Profit czeka na otwarcie. Popularny sklep także w Gorzowie

27 września 2023, 15:42, Paulina Woźny
Paulina Woźny
Na ten moment czekało wielu gorzowian. Już za chwilę w Centrum Handlowym Feeria zostanie otwarty pierwszy w Gorzowie sklep Vive Profit. Będzie to prawdziwy raj dla fanów markowej odzieży używanej. Na kupujących będą czekać tysiące markowych ubrań, domowe drobiazgi oraz produkty chemii gospodarczej. Wielkie otwarcie już w czwartek 28 września.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com w Centrum Handlowym Feeria przy ul. Kombatantów w Gorzowie, otworzy się sklep Vive Profit. Będzie to pierwszy tego typu sklep w Gorzowie, który mieścić się będzie w lokalu po KiK-u. Odiwedziliśmy Centrum Handlowe kilka dni temu i jak widać, wszystko jest już przygotowane na otwarcie sklepu.

Vive Profit to sieć sklepów detalicznych z selekcjonowaną odzieżą używaną premium, której właścicielem jest spółka Vive Textile Recycling. Klienci znajdą tutaj markową, używaną odzież dziecięcą, damską i męską. Poza tym będzie można zakupić domowe tekstylia, a także chemię gospodarczą.

Vive Profit w Gorzowie. To nie lumpex z odzieżą na kilogramy

Sklep Vive Profit przede wszystkim wyróżnia to, że praktycznie wszystkie ubrania znajdują się na wieszakach w odpowiednich działach, są wycenione i posiadają metkę z ceną. Każdego dnia po dostawie, cena jest obniżana. Nie ma tutaj sprzedaży ubrań na kilogramy, tak jak w powszechnych sklepach z odzieżą używaną. Wybierając odzież z drugiej ręki, nie tylko możemy podkreślać swoją osobowość, czy charakter, ubierając się w niecodzienne stylizacje, ale także działać dla planety, nie przyczyniając się do tworzenia kolejnych gór śmieci z ubrań.

Vive Profit w Gorzowie. Vive Profit kiedy otwarcie?

Wielkie otwarcie w Centrum Handlowym Feeria już w czwartek 28 września o godz. 9 rano. Właściciele sklepu zapowiedzieli tego dnia wiele promocji.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości