• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Jak długo zostanie z nami piękna pogoda? Zaglądamy w prognozy dla Gorzowa

20 września 2023, 12:43, Marcin Kluwak
Korzystajmy z końcówki lata. Weekend nie będzie specjalnie gorący, ale temperatury wciąż utrzymają się powyżej 20 stopni. Jak długo zostanie z nami ciepło?

W środę na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 stopnie i będzie dość pogodnie. Jeszcze lepszy będzie czwartek, bo na termometrach w Gorzowie i okolicach zobaczymy nawet 27 stopni Celsjusza! To prawdziwe lato, na samym progu jesieni. Ta zawita do nas 23 września o 8:50, czyli już całkiem niedługo.

Jakie będą pierwsze dni jesieni w pogodzie?

W sobotę, czyli w pierwszy dzień jesieni będzie pochmurno, ale na termometrach wartości dość wysokie. W ciągu dnia ma być +20, a w nocy około 10. Za to kolejne, jesienne dni wyglądają doskonale: w niedzielę 22, w poniedziałek 23, a we wtorek, 27 września nawet +27! Temperatury powyżej 20 stopni utrzymają się na pewno do końca września. Dobra wiadomość jest też taka, że w prognozach pogody na najbliższe dni, nie widać nadchodzących poważniejszych opadów deszczu.

W październiku czeka nas ochłodzenie

Nie ma co się oszukiwać, taka sytuacja niestety nie potrwa długo. Przez pierwsze trzy - cztery dni października na termometrach zobaczymy około 18-19 stopni, ale już około 8-10 października wartości te nie przekroczą 15 stopni. Chłodniejsze będą też noce - i tu ważna wiadomość dla tych, którzy będą planować, uruchamiać ogrzewanie. Już od 8 października temperatury w nocy spadną poniżej 10 stopni, a w końcówce miesiąca w nocy będzie maksymalnie +4.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości