• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Mieszkańcy Gorzowa otworzyli serca dla bezdomnych psiaków

17 września 2023, 21:44, Paulina Woźny
Wielu gorzowian postanowiło spędzić niedzielę w gorzowskim schronisku z okazji zakończenia lata. Podczas imprezy dzięki Safe Animal można było skorzystać z bezpłatnego chipowania zwierząt.

W niedzielę 17 września w schronisku dla bezdomnych zwierząt "Azorki" przy ul. Fabrycznej w Gorzowie odbyła się impreza charytatywna z okazji zakończenia lata. Nikt, nawet organizatorzy nie spodziewali się tylu zainteresowanych - Była masa wspaniałych ludzi, którzy nas wsparli - mówi Martyna Zalewska, wolontariuszka ze Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Azyl". Dzięki temu wszystkie psy nawet kilkukrotnie wyszły na spacer.

Podczas imprezy nie zabrakło atrakcji dla małych i dużych. Dzieci mogły poskakać na dmuchańcach, zjeść watę cukrową, jak i pomalować buzię. Do tego pasowały idealnie brokatowe tatuaże, a po tym wszystkim dobrym pomysłem było malowanie portretów. Dodatkowo na dzieci czekała dogoterapia z psami.

Wśród wielu propozycji na imprezie było koło fortuny oraz stoisko z Azylowymi gadżetami. Nie zabrakło grilla, domowych lemoniad i ciast. Poza tym rozłożone było stoisko Pasieki Miodowe Love. Ponadto można było skorzystać z usług na stoisku groomerskim, gdzie zwierzaki mogły mieć obcięte pazury.

Dodatkową atrakcją była strzelnica stworzona przez Środowisko ASG Gorzów Wlkp., na której można było postrzelać z repliki broni palnej. 

Całej imprezie towarzyszyły charyzmatyczny i ciągle uśmiechnięty dj, który integrował odwiedzających.

Chipowanie psów w Gorzowie. Chip Safe Animal

Gościem specjalnym była fundacja Safe Animal, która oferowała darmowe chipowanie zwierząt -Stoisko cieszyło się bardzo dużym powodzeniem. Chipowanie jest bardzo ważne w razie ewentualnej ucieczki zwierzęcia. Dzięki chipowi weterynarz lub schronisko może bezzwłocznie skontaktować się z właścicielem - tłumaczy Martyna Zalewska.

To już kolejne w tym roku wydarzenie organizowane przez gorzowskie schronisko - Cieszymy się niezmiernie, że z imprezy na imprezę nasze schronisko odwiedza coraz więcej wspaniałych ludzi, którzy chcą wesprzeć nasze psiaki. Cały dochód z dzisiejszej imprezy, jak zawsze, zostanie przeznaczony w całości na lepsze życie schroniskowych psiaków - mówi wzruszona wolontariuszka Martyna. 

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości