• -1 10°/1°
  • Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Trudna przeprawa Stalowców. Przyjeżdża Pogoń Szczecin

15 września 2023, 08:57, Marcin Kluwak
Foto: Marcin Imański/Stal Gorzów
To już druga kolejka Ligi Centralnej, ale pierwszy mecz w Gorzowie. Jeszcze w starej hali przy SP20, szczypiorniści gorzowskiej Stali zagrają ze spadkowiczem z superligii - Pogonia Szczecin. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00.

Stal Gorzów wygrała swoje pierwsze spotkanie w Lidze Centralnej. W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Oskara Serpiny wygrali w Sosnowcu po rzutach karnych. Teraz czeka ich tak samo trudna przeprawa. 

- Zagraliśmy z nimi dwa kontrolne spotkania. Jest to na pewno bardzo młoda drużyna, nieprzewidywalna - mówi Rafał Renicki. - Ci młodzi zawodnicy zdobywali też minuty na parkietach ligowych, także mogą być już ograni. Wydaje mi się, że to będzie trudny mecz, bo mogą inaczej zagrać niż w sparingach - dodał jeden z czołowych zawodników gorzowskiej Stali.

- Jeszcze jesteśmy w takiej fazie, gdzie podczas treningów dużo gramy. Jest dużo gier w różnych wymiarach. Czy to małych gier, czy to w pełnej formie, bo to jest nam jeszcze potrzebne, żeby nasi rozgrywający złapali ze sobą tempo, ale to wygląda z treningu na trening coraz lepiej - mówił podczas konferencji prasowej Oskar Serpina.

Stalowcy przed meczem z Pogonią Szczecin wprowadzili też drobne nowości taktyczne.Czy okażą się skuteczne? O tym przekonamy się już w sobotnie popołudnie. Mecz rozpoczyna się o godzinie 16:00 w hali SP20. Bezpośrednią, bezpłatną transmisję przeprowadzi na swoim kanale TVCOM.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości