Wiadomości

Opinie klientów Agaty – dlaczego z chęcią korzystamy z doradztwa projektantów w sklepach meblowych?

13 września 2023, 13:23, Artykuł partnera
Remont lub zwykłe przemeblowanie bywają koniecznością. Niestety czasem trudno się do tego zabrać, brakuje czasu lub inspiracji. W takich sytuacjach warto wybrać się do sklepu meblowego. Klienci Agaty twierdzą, że projektanci w sklepach okazują się bardzo pomocni. Dlaczego warto korzystać z ich podpowiedzi?

Projektanci pomogą Ci znaleźć pomysł na aranżację

Wiele osób marzy o pięknym wystroju mieszkania lub myśli o wprowadzeniu zmian, które nieco odświeżą wnętrze. Jednak co zrobić, jeśli nie masz pomysłu na aranżację i nie śledzisz na bieżąco trendów? Wtedy warto wybrać się do salonu meblowego, w którym możesz skorzystać z rad projektantów. To wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy pomogą Ci w znalezieniu inspiracji. Każdy dom jest inny, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście – nie każde rozwiązanie sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Klienci Agaty uważają, że projektanci znają aranżacyjne triki, które zapewniają ciekawy efekt nawet w pozornie trudnych do urządzenia pomieszczeniach.

Projektanci pomogą Ci wybrać odpowiednie meble i dodatki

W sklepach Agata znajdziesz tysiące mebli i dodatków do kuchni, jadalni, sypialni czy salonu. Nie wiesz, jak dokonać najlepszego wyboru? W tej kwestii także możesz poradzić się projektanta, który bardzo dobrze zna asortyment sklepu i rozwieje wszelkie wątpliwości. To rozwiązanie jest najlepsze dla osób, które nie lubią tracić czasu – z pomocą specjalisty szybciej uda Ci się znaleźć odpowiednie wyposażenie wnętrza. To kolejny powód, dla którego opinie klientów Agaty na temat zakupów w sklepach marki są pozytywne.

Pomoc projektanta w sklepie meblowym pozwoli Ci sporo zaoszczędzić

Podczas remontu liczy się budżet. Wydatki na meble, elementy wyposażenia i materiały budowlane zawsze są spore, dlatego ważne jest, aby nie ponosić dodatkowych kosztów. Chociaż część osób korzysta jeszcze z usług architektów wnętrz, warto wiedzieć, że zapłacisz za nie nawet 200 zł za m2. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, dlatego klienci cenią sobie pomoc projektantów w sklepach meblowych. W Agacie jest dostępna np. darmowa usługa planowania kuchni z projektantem. Jeśli potrzebujesz dłuższej konsultacji, żeby dokładnie przedyskutować koncepcję, zapłacisz za nią zaledwie kilkadziesiąt złotych, co w porównaniu z opłatą za usługi biura projektowego wydaje się kwotą symboliczną.

Warto skorzystać z porad projektantów w sklepach meblowych, którzy podpowiedzą, co będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego wnętrza, a konsultacja z ekspertem nie nadszarpnie domowego budżetu.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości