• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Gorzów: Wstrzymany ruch pociągów. Doszło do potrącenia przez szynobus?

13 września 2023, 10:58, Marcin Kluwak
Na trasie pomiędzy Gorzowem, a Wawrowem miało dojść do potrącenia osoby przez pociąg Regio Kłodawka. Ruch pociągów na tej trasie został wstrzymany. Na miejscu jest straż pożarna i policja.

W środę 13 września o godz. 10.18 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej w rejonie ul. Warszawskiej i Orzeszkowej od strony torów kolejowych. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak czytamy na portalu pasażera PKP PLK S.A. „Potrącenie osoby przez pociąg 87532 Kłodawska relacji Kostrzyn - Poznań Główny. Mogą wystąpić opóźnienia pociągów. Przepraszamy za utrudnienia”. Pociąg ma w tej chwili 125 minut opóźnienia.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu przez szynobus. Na miejscu są policjanci – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Strażacy wspólnie z policjantami przeszukują zarośla wzdłuż linii kolejowej. Na ten moment nie odnaleziono osoby, która miała zostać potrącona przez szynobus.

Aktualizacja: Akcja straży pożarnej na torach pomiędzy Gorzowem a Santokiem została zakończona o godzinie 13:40

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości