• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Pogoda dla Gorzowa. Czy to już koniec lata?

13 września 2023, 09:20, Marcin Kluwak
Poranek nie przywitał nas tym razem pięknym słońcem. W nocy nad Gorzowem przeszły burze, a do wczesnych godzin porannych niebo było całkowicie zachmurzone. Czy to oznacza, że wakacyjna pogoda odchodzi w zapomnienie? Niekoniecznie.

Wszystko wskazuje na to, że tylko poniedziałek będzie ponury i deszczowy. Prognozy na najbliższe dni są obiecujące, a to oznacza, że lato nas jeszcze nie opuszcza. W czwartek, 14 września obudzimy się w zupełnie odmiennych nastrojach. Niebo będzie bezchmurne, a to oznacza dużo słońca. Temperatury nie będą zbyt wysokie, ale 21 stopni w najcieplejszym momencie dania i wciąż świecące słońce sprawi, że będzie to przyjemny dzień. Temperatura w nocy nie przekroczy 10 stopni.

Weekend będzie słoneczny i dość ciepły

W piątek na termometrach zobaczymy 23 stopnie Celsjusza, w sobotę 24 a w niedzielę 26-27 stopni. Według najnowszych prognoz cały zbliżający się weekend będzie pogodny i słoneczny. 

Druga połowa września bardziej deszczowa

Długoterminowe prognozy pogody nie są złe. Co prawda o wartościach rzędu 26-27 stopni będziemy mogli już zapomnieć, ale wciąż przez chmury przebijać będzie się słońce. Częściej będzie padał deszcz. Od kolejnej środy czeka nas ochłodzenie - na termometrach zobaczymy 21-22 stopnie, a już w samej końcówce miesiąca 18-19 stopni. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości