• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Jeep zderzył się z hyundaiem i roztrzaskał się o drzewo

12 września 2023, 21:22, Marcin Kluwak
Na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – jeepa i hyundaia. W wyniku zderzenia jeep uderzył następnie w drzewo. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

We wtorek 12 września o godz. 20.29 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Różanki Szklarnia. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – jeepa i hyundaia. Jeep po tym, jak zderzył się z hyundaiem roztrzaskał się o drzewo. Chociaż przód auta został zmiażdżony, to na szczęście nikomu nic się nie stało. - W całym zdarzeniu nikt nie został ranny - komentuje dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Droga krajowa nr 22 w miejscu wypadku jest zablokowana. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze, utrudnienia mogą potrwać nawet 2 godziny.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości