• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dawid Wachowiak nie żyje. Społecznik z Gorzowa miał zaledwie 34 lata

12 września 2023, 11:44, Marcin Kluwak
fot. facebook.com/dawid.wachowiak
Nie żyje Dawid Wachowiak. Społecznik z Gorzowa, a także szef sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmarł we wtorek 12 września w wieku 34 lat.

We wtorek 12 września dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 34 lat zmarł gorzowski społecznik Dawid Wachowiak. Od lat był zaangażowany w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był szefem sztabu, który działał przy Szkole Podstawowej nr 2 w Gorzowie.

Ponadto był prezesem fundacji "Razem się udaje" i Stowarzyszenia „Naprzód Gorzów!”. Radny młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wlkp. w latach 2005-2007.

Gorzowianie żegnają Dawida

Bliscy i znajomi Dawida są w szoku. Żegnają 34-latka. - Dawid, za szybko odszedłeś - podkreśla Marta Krupa. - Brak mi słów. Dawid, gdziekolwiek jesteś w naszych myślach i sercach zostaniesz na zawsze! - podkreśla Anna. - Byłeś najlepszy, byłeś duszą towarzystwa, byłeś niezastąpiony. W moim sercu zawsze będziesz - pisze Karolina.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości