Wiadomości

Gorzów: Kobieta wyskoczyła z okna wieżowca

11 września 2023, 08:28, red
fot. archiwum
W jednym z wieżowców przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie doszło do dramatu. Kobieta wyskoczyła z okna znajdującego się na półpiętrze pomiędzy piętrem 9 i 10. Spadła na dach wejścia do klatki schodowej. W bardzo ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala, gdzie trwa walka o jej życie.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się czytelniczka, która poinformowała, że przy ul. Gwiaździstej ktoś wyskoczył z okna. - Mój partner jak jechał do pracy widział, że ktoś leży na daszku od klatki schodowej. Na miejscu była policja, straż pożarna i pogotowie – opowiada czytelniczka

Faktycznie, w poniedziałek 11 września o godz. 5.31 służby otrzymały zgłoszenie, że w jednym z wieżowców ktoś wyskoczył z okna. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

- Kobieta wypadła z okna na półpiętrze pomiędzy piętrem 9 i 10. Spadła na dach wejścia do klatki schodowej. Kobieta w bardzo ciężkim stanie została zabrana karetką pogotowia do szpitala – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Jak przyznają służby, to cud, że kobieta przeżyła upadek z takiej wysokości. Z licznymi obrażeniami trafiła na blok operacyjny. Trwa walka o jej życie. Policjanci wyjaśniają dokładne w okoliczności w jakich doszło do tego dramatycznego zdarzenia.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać ze specjalistą, zadzwoń pod bezpłatny numer:

116 111 - całodobowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę,

800 70 22 22 - całodobowy telefon dla osób w kryzysie psychicznym,

116 123 - telefon zaufania dla osób dorosłych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,

22 484 88 01 - antydepresyjny telefon zaufania Fundacji ITAKA,

22 484 88 04 - telefon zaufania młodych Fundacji ITAKA,

800 12 12 12 - dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości