• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nowe marki wchodzą do Gorzowa. Tych sklepów w Gorzowie jeszcze nie było

8 września 2023, 11:49, Marcin Kluwak
wizualizacja Gorzów Power Center
W ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy w Gorzowie otworzą się sklepy, których w naszym mieście jeszcze nie było. Jakie marki wchodzą do Gorzowa? Będzie to Decathlon, Jula, Woolworth, HalfPrice, Selgros czy hipermarket Carrefour.

W Gorzowie trwa budowlany boom, jeżeli chodzi o nowe parki handlowe – zarówno te większe, jak i te mniejsze. W ostatnim czasie otworzył się Vendo Park przy ul. Myśliborskiej czy mały park handlowy przy ul. Niepodległości. Na ukończeniu są prace przy Gorzów S1 przy ul. Górczyńskiej, a jesienią ma ruszyć budowa największego w regionie Gorzów Power Center.

Przy okazji publikacji na temat nowych inwestycji, grupa mieszkańców Gorzowa narzeka, że w naszym mieście otwierają się ciągle te same sklepy i nie powstaje nic nowego. Nic bardziej mylnego. W ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy otworzą się w Gorzowie sklepy, których jeszcze nie było. Będzie to m.in. Decathlon, Jula, Woolworth, HalfPrice, Selgros czy hipermarket Carrefour.

Decathlon w Gorzowie

W Gorzów Power Center znajdzie się niezwykle atrakcyjny i spektakularny na skalę regionalną sklep Decathlon, który na powierzchni 2500 m.kw. zaoferuje całą gamę towarów sportowych. Będzie to pierwszy i jedyny w Gorzowie sklep tej marki i swą obecnością potwierdza znaczenie oraz atrakcyjność projektu na lokalnym rynku obiektów handlowych. W Decathlonie możne kupić odzież, akcesoria sportowe, suplementy, a także wyposażenie i sprzęt sportowy dla 86 dyscyplin sportowych.

Budowa Gorzów Power Center ma ruszyć jeszcze jesienią 2023 roku. Natomiast otwarcie zaplanowano w III kwartel 2024 roku.

Selgros otworzy się w Gorzowie

W Gorzowie brakuje hipermarketu z prawdziwego zdarzenia. Póki co, największym sklepem jest Kaufland. Dlatego też cieszy wiadomość, że w Gorzowie zostanie wybudowany pierwszy w regionie hipermarket Selgros, którego powierzchnia sprzedaży wynosić będzie 6 000 metrów kwadratowych.

- Na działce przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie będziemy budować nowoczesne centrum zaopatrzenia Selgros Cash & Carry. Miejsce, w którym zaopatrywać się będą osoby prowadzące działalność gospodarczą i klienci detaliczni – mówi Wojciech Klinger, specjalista ds. marketingu w firmie Selgros Cash&Carry.

W sklepie można kupić 40 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych. Oferta Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na polskim rynku, który jest pogrupowany tematycznie i ułożony w łatwo dostępny sposób. Ponadto Selgros Cash&Carry oferuje pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Budowa Selgrosa jest niezależną inwestycją od Gorzów Power Center, ale będzie prowadzona równocześnie z budową parku handlowego. Prace mają ruszyć jeszcze w tym roku i zakończyć się w III kwartale 2024 roku.

Hipermarket Carrefour w Gorzowie

W Gorzowie obecnie funkcjonują sklepy pod szyldem sieci Carrefour, jednak są to małe sklepiki zajmujące powierzchnię zaledwie kilkuset metrów kwadratowych. Największy z nich, supermarket znajdujący się w Nova Park ma powierzchnię ok. 750 m.kw.

Jednak to się zmieni jeszcze w tym roku, bo przy ul. Górczyńskiej powstaje pierwszy w Gorzowie hipermarket Carrefour. Nowy hipermarket w parku handlowym S1 Gorzów zajmie powierzchnię około 4 tys. m.kw. i będzie oferował szeroki wybór różnorodnych produktów w atrakcyjnych cenach. Otwarcie parku handlowego S1 Gorzów wraz z hipermarketem Carrefour zaplanowano na na 15 listopada.

Woolworth w parku handlowym S1 Gorzów

Jednym z najemców parku handlowego S1 Gorzów przy ul. Górczyńskiej będzie niemiecka sieć Woolworth. Jest to niemiecka sieć dyskontów i domów towarowych, w której możemy kupić przedmioty codziennego użytku, zarówno od mniejszych producentów, ale i produkty markowe. Są to m.in. tekstylia domowe, moda damska, męska i dziecięca, artykuły dekoracyjne i drogeryjne, artykuły papiernicze i pasmanteryjne czy artykuły upominkowe, ale także artykuły gospodarstwa domowego. Sklep został szybko okrzyknięty jako najsilniejszy konkurent Pepco.

Otwarcie parku handlowego S1 Gorzów wraz z hipermarketem Carrefour zaplanowano na 15 listopada.

Jula otworzy się w Gorzów Power Center

Jednym z najemców Gorzów Power Center będzie też szwedzki multimarket Jula. Zakłada on 8 odrębnych działów - narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe. Jula szczyci się starannie dobranymi produktami w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach. Produkty dostępne w szwedzkim multimarkecie są kupowane przez sieć od producentów bez pośredników, co przekłada się na ich atrakcyjne ceny.

Budowa Gorzów Power Center ma ruszyć jeszcze jesienią 2023 roku. Natomiast otwarcie zaplanowano w III kwartale 2024 roku.

HalfPrice w Gorzów Power Center

W Gorzów Power Center otworzy się również pierwszy w Gorzowie sklep HalfPrice, który oferuje markowe produkty w cenach niższych, niż te sugerowane przez producenta. Klienci znajdą tam odzież damską, męską i dziecięcą, obudowie, domowe akcesoria oraz sportową odzież i akcesoria. W ofercie znajdziemy ponad 3000 znanych marek m.in: Vans, Champion, Converse, Calvin Klein, Michael Kors, Pinko, Reebok, Fila, DKNY, Valentino, Prada, Chloe, Moschino.

Budowa Gorzów Power Center ma ruszyć jeszcze jesienią 2023 roku. Natomiast otwarcie zaplanowano w III kwartale 2024 roku.

Vive Profit otworzy się w Gorzowie

W centrum handlowym Feeria otworzy się pierwszy w Gorzowie sklep Vive Profit. Będzie to raj dla miłośników markowej odzieży używanej. Klienci znajdą tutaj używaną odzież dziecięcą, damską i męską, domowe tekstylia, a także chemię gospodarczą.

Nie będzie tutaj sprzedaży na kilogramy, a każda rzecz będzie znajdowała się na wieszaku i zostanie wyceniona. Każdego dnia po dostawie, cena będzie natomiast obniżana. Otwarcie nowego sklepu Vive Profit zaplanowane jest na czwartek 21 września.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości