Wiadomości

Festyn rodzinny i pożegnanie wakacji ze Sklepem Polskim

31 sierpnia 2023, 11:30, materiał promocyjny
fot. Sklep Polski
Przed nami ostatni weekend wakacji. Z tej okazji Sklep Polski przy ul. Ulimskiej w Gorzowie zaprasza w sobotę 2 września na festyn rodzinny. Będą atrakcje dla dzieci, degustacje oraz stoiska lokalnych producentów. Natomiast na osoby, które wybiorą się na zakupy, czeka wiele promocji.

W sobotę 2 września Sklep Polski przy ul. Ulimskiej w Gorzowie organizuje festyn rodzinny z okazji pożegnania wakacji. Na placu przed sklepem na mieszkańców czeka wiele atrakcji. Będą dmuchańce dla dzieci, zawody, degustacje, a także stoiska lokalnych producentów.

Piknik rozpocznie się w sobotę o godz. 12 i potrwa do godz. 16. - Gwarantujemy degustacje darmowej kawy i zaproszenie do naszej akcji. Kawa do śniadania ze Sklepem Polskim! - podkreśla właściciel Sklepu Polskiego.

Na wszystkich klientów czekają doskonałe promocje oraz szeroki wybór towarów. Przy zrobieniu zakupów za minimum 100 zł, karkówka bez kości tylko 9,99 za 1 kg (maksymalnie 3 kg na jeden paragon). Pozostałe informacje dotyczące promocji dostępne w sklepie.

Ponadto będzie można kupić w promocyjnej cenie - mleko Łaciate 2% w litrowej butelce za 1,99 zł, pomidor malinowy 1,99 zł/kg, winogrono jasne 5,99 zł/kg, rogal 7Days idealny do szkoły za 1,79 zł, woda Kubuś Water 1,59 zł.

Warto pamiętać również, że Sklep Polski przy ul. Ulimskiej będzie czynny w niedzielę 3 września w godz. 9-20.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości