• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Stadion lekkoatletyczny w Gorzowie ponownie otwarty dla mieszkańców

28 sierpnia 2023, 16:21, Marcin Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Mieszkańcy Gorzowa znów mogą korzystać ze stadionu lekkoatletycznego. Obiekt był zamknięty przez ostatnie dwa miesiące dla sportowców amatorów. Teraz gorzowianie znów mogą korzystać ze stadionu w wyznaczonych godzinach.

Gorzowski stadion lekkoatletyczny ponownie otwiera się dla mieszkańców. Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia stadion mieszkańcom od poniedziałku do soboty w godz. 7-9 i 19-21 oraz w niedziele w godz. 8-14. Tak wygląda grafik do końca sierpnia.

Natomiast od 1 września stadion będzie dostępny dla mieszkańców Gorzowa od poniedziałku do piątku w godz. 7-9 oraz 18-20, a także w soboty w godz. 8-14.

Sportowcy-amatorzy mogą korzystać ze stadionu w ramach rekreacji, ale powinni dostosować się do zasad, które zawarte są w regulaminie, obowiązującym na stadionie lekkoatletycznym im. Lubuskich Olimpijczyków. Regulamin znajduje się m.in. przy wejściu głównym na teren stadionu, od strony skrzyżowania ulic: Krasińskiego i Dąbrowskiego.

Przez ostatnie dwa miesiące dostęp do stadionu dla mieszkańców był ograniczony. A wszystko przez przygotowania do 99. PZLA mistrzostw Polski, które odbywały się w Gorzowie w dniach 27-29 lipca.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości