• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Mercedes „skosił” słupki. Pijany Ukrainiec i Białorusin próbowali uciec pieszo

16 sierpnia 2023, 13:53, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Michał
Policjanci z Gorzowa ustalają, kto kierował mercedesem, który „skosił” słupki na chodniku przy skrzyżowaniu ul. Dobrej i Saperów. Autem jechali obywatele Ukrainy i Białorusi, którzy byli pijani. Mężczyźni próbowali uciec pieszo z miejsca zdarzenia, jednak zostali zatrzymani przez świadków.

- Skrzyżowanie ul. Dobrej i Saperów. Pijani obcokrajowcy próbowali uciec z miejsca zdarzenia. Na szczęście wraz z sąsiadami przypilnowaliśmy ich do przyjazdu policji. Całe szczęście że nikt nie szedł ani nie jechał ścieżka rowerowa. Policja ustala, kto kierował autem – opowiada czytelnik Michał, który poinformował nas o zdarzeniu.

Wszystko wydarzyło się we wtorek 15 sierpnia około godz. 21. Osobowy mercedes wyleciał z drogi i „ściął” słupki. Auto zawisło na zniszczonych słupkach i nie mogło ruszyć dalej. W mercedesie podróżowało dwóch obcokrajowców – Ukrainiec i Białorusin. Mężczyźni byli kompletnie pijani, próbowali uciekać pieszo, ale zostali zatrzymani przez świadków.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że mercedes uderzył w słupki drogowe obok Szkoły Podstawowej nr 12 przy ul. Dobrej. Doszło do obywatelskiego zatrzymania dwóch pijanych mężczyzn, którzy podróżowali autem. W ręce policjantów trafił 23-letni obywatel Ukrainy, który wydmuchał 1 promil oraz 23-letni obywatel Białorusi, który miał 1,5 promilu alkoholu w organizmie. Ustalamy, który z mężczyzn kierował autem – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyźni zostali zatrzymani do wytrzeźwienia. Następnie zostaną przeprowadzone z nimi czynności.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości