• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Śmiertelny wypadek w Gorzowie. Bus roztrzaskał się o mur

12 sierpnia 2023, 15:15, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie doszło do śmiertelnego wypadku. Kierujący busem marki fiat uderzył w betonowy mur. Pojazdem jechało łącznie sześć osób. Jedna z pasażerek zginęła na miejscu. Natomiast pięć osób zostało rannych, w tym dwie ciężko.

W sobotę 12 sierpnia o godz. 14.51 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Kostrzyńskiej. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Śmiertelny wypadek w Gorzowie. Bus roztrzaskał się o mur. Nie żyje jedna osoba, pięć zostało rannych

Okazało się, że kierujący busem marki fiat, który jechał od strony węzła S3 Gorzów Zachód w kierunku skrzyżowania z ul. Dobrą, w pewnym momencie wypadł z drogi i uderzył w mur. Siła uderzenia była na tyle duża, że trzy osoby jadące busem zostały zakleszczone wewnątrz pojazdu.

Aby uwolnić poszkodowane osoby z wnętrza rozbitego auta, strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych.  Pojazdem jechało łącznie sześć osób. Jedna z pasażerek zginęła na miejscu. Natomiast pięć osób zostało rannych, w tym dwie ciężko.

- W busie podróżowało łącznie sześć osób. Niestety na miejscu zginęła pasażerka pojazdu, natomiast pięć pozostałych osób zostało rannych i trafiło do szpitala w Gorzowie. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Na miejscu będzie pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

1/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

2/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

2/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

3/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

3/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

4/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

4/4 Śmiertelny wypadek na Kostrzyńskiej w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości