• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Zderzenie motocyklisty z BMW. Tworzą się korki

29 lipca 2023, 12:20, Marcin Kluwak
fot. Klaudia/Wypadki Gorzów
W sobotnie przedpołudnie doszło do wypadku na skrzyżowaniu Al. Konstytucji 3 Maja, ul. Sportowej i Marcinkowskiego. Motocyklista zderzył się z BMW. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ranny motocyklista został zabrany do szpitala.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W sobotę 29 lipca o godz. 11.25 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu Al. Konstytucji 3 Maja, ul. Sportowej i Marcinkowskiego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym marki BMW. - Do wypadku doszło na skrzyżowaniu, gdzie jest sygnalizacja świetlna. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i przesłuchują świadków. Na ten moment nie możemy powiedzieć, który z kierowców jest sprawcą zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W wyniku wypadku ranny został motocyklista, który trafił do szpitala. Na skrzyżowaniu występują utrudnienia. Jak informują nasi czytelnicy, na pasie przy Al. Konstytucji 3 Maja w kierunku ul. Myśliborskiej utworzył się spory korek, który zaczyna się już przy stacji paliw BP.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości