• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tatuaże z Black Art Sudio to prawdziwe dzieła sztuki

12 lipca 2023, 18:14, Artykuł promocyjny
Tatuaże cieszą się rosnącą popularnością. Decydują się na nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, głównie osoby młode. Wielu uważa, że łatwo się uzależnić od tej formy ozdabiania ciała. Jedni uznają tatuaż za przejaw szaleństwa, drudzy chcą utrwalić na skórze jakieś ważne wydarzenie w życiu, np. narodziny dziecka. Jeszcze inni uznają go jako formę sztuki.

W Gorzowie kilka tygodni temu pojawiło się nowe studio tatuażu „Black Art Studio” mieszczące się przy ulicy Mieszka I 12a. Jego właścicielką jest Katarzyna Kotkowska, którą kilka dni temu odwiedziliśmy w jej królestwie. Pani Kasia zajmuje się tym rzemiosłem od 2018 roku. Pomysł, aby robić tatuaże, podsunął jej znajomy tatuator. 

- Wcześniej zajmowałam się również makijażem permanentnym – wspomina, i po krótkim namyśle postanowiłam zrobić szkolenie w kierunku tatuażu. Okazało się, że znalazłam swoją drogę i to jest to, czym chciałabym się zajmować w życiu – dodaje. 

Właścicielka ukończyła wiele szkoleń z różnych usług Beauty, ale tatuaż i makijaż permanentny to dziedziny, którym została wierna i stara się ciągle rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Jakie tatuaże są modne w tym sezonie? 

- W ostatnim czasie królują tzw. „wlepy”, „dotwork”, „black work”. Klienci często też wybierają tatuaże minimalistyczne w stylu graficznym tzw. small tattoo. Po te ostatnie sięgają głównie kobiety, które pragną mieć wzór, który nie tylko zajmuje mało miejsca, ale daje możliwość łatwego ukrycia go. Oczywiście wykonuję również tatuaże kolorowe.

Studio tatuażu Black Art Sudio w Gorzowie

W „Black Art Studio” można również wykonać inne zabiegi takie jak: btx, stymulatory tkankowe, wolumetrię twarzy, powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabiegi te wykonuje Ola Timaszek, a do końca lipca właścicielka przygotowała dla swoich klientek promocję na makijaż permanentny -30%, z której mogą skorzystać panie, które nie miały wykonanego wcześniej takiego makijażu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron w mediach społecznościowych:

Instagram Black Art Studio: https://www.instagram.com/black_art_studio__/

Facebook: https://www.facebook.com/kasia.kot.16121

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Black Art Sudio w Gorzowie

1/5 Black Art Sudio w Gorzowie

2/5 Black Art Sudio w Gorzowie

2/5 Black Art Sudio w Gorzowie

3/5 Black Art Sudio w Gorzowie

3/5 Black Art Sudio w Gorzowie

4/5 Black Art Sudio w Gorzowie

4/5 Black Art Sudio w Gorzowie

5/5 Black Art Sudio w Gorzowie

5/5 Black Art Sudio w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości