• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Kradzież rozbójnicza w Biedronce. Uderzył ochroniarza butelką w głowę

3 lipca 2023, 10:31, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 22-latka, który próbował ukraść alkohol ze sklepu Biedronka przy ul. 30 Stycznia. Agresywny mężczyzna uderzył ochroniarza butelką z piwem w głowę. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Natomiast ranny ochroniarz trafił do szpitala, skończyło się na trzech szwach na głowie.

Wszystko wydarzyło się we wtorek 27 czerwca przed godz. 7 rano w sklepie Biedronka przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie. Do sklepu wszedł 22-letni mężczyzna, który próbował ukraść alkohol, ale na jego drodze stanął ochroniarz. Wtedy doszło do szarpaniny i ataku na ochroniarza.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży alkoholu na kwotę 100 zł. Mężczyzna, który ukradł alkohol był agresywny i zaczął szarpać z ochroniarzem, który próbował powstrzymać go przed wyjściem ze sklepu. Wtedy agresywny 22-latek uderzył ochroniarza butelką w głowę – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Ochroniarz został uderzony w głowę szklaną butelką piwa. Został przetransportowany do szpitala, gdzie założono mu szwy na głowie. Natomiast agresywny 22-latek został zatrzymany przez policję.

- 22-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi mu do 10 lat więzienia. Na wniosek prokuratora został tymczasowo aresztowany – mówi Jaroszewicz.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości