• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Pożar pieca w malarni proszkowej. Jedna osoba poszkodowana

29 czerwca 2023, 11:05, Marcin Kluwak
fot. czytelnik
W czwartek doszło do pożaru pieca na terenie firmy zajmującej się malowaniem proszkowym. Z budynku zostało ewakuowanych ponad 70 osób. Niestety jeden z pracowników, który próbował gasić ogień, został poszkodowany i trafił do szpitala w Gorzowie.

W czwartek 29 czerwca o godz. 10.26 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze na terenie jednej z firm znajdującej się na terenie dawnego Stilonu przy ul. Poliamidowej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że doszło do pożaru pieca w malarni proszkowej. Z budynku zostało ewakuowanych łącznie 76 osób. Jeden z pracowników został poszkodowany.

- Poszkodowany został 45-letni mężczyzna, który próbował gasić samodzielnie pożar, tuż przed przybyciem na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Ogień został ugaszony, sytuacja jest opanowana – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości