• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Piękno nie zna wieku ani płci. Lotus Clinic zaprasza

26 czerwca 2023, 16:54, Artykuł promocyjny
Odkryj w Lotus Clinic tajemnice zachowania młodzieńczego wyglądu i dobrego samopoczucia na każdym etapie życia – zabiegi z lek. Anną Szymaniak-Osipowicz.

Przedstawiamy lek. Anna Szymaniak-Osipowicz, kolejnego specjalistę w Lotus Clinic, który zmienia marzenia w rzeczywistość, pomaga cieszyć się pewnością siebie i zachować młodzieńczy wygląd a dodatkowo mężczyznom odzyskać pełnię męskości :) Wszystkich Panów zapraszamy na zabiegi takie jak P-shot poprawiający jakość erekcji oraz wygląd i stan prącia. Jest to coraz popularniejsza procedura, polegająca na ostrzykiwaniu męskiego członka produktem autologicznym, czyli pozyskanym bezpośrednio od danego pacjenta. Komórki macierzyste, które znajdują się w osoczu i fibrynie zwiększają elastyczność i twardość prącia, poprawiając jego wzwód. W efekcie pacjent odczuwa zwiększoną satysfakcję ze swojego życia seksualnego. Dr Szymaniak-Osipowicz specjalizuje się również w męskich twarzach i wykonuje zabiegi Full Face (przywracanie utraconej objętości), redukcji zmarszczek mimicznych, korekty kątów żuchwy oraz ogólnej poprawy jakości męskiej skóry

Tym jednak, co przede wszystkim wyróżnia dr Annę Szymaniak-Osipowicz są zabiegi dla dojrzałych kobiet:

– Uwielbiam dojrzałe skóry i wyzwania, jakie stawiają przede mną świadome kobiety. Od wielu lat to moja główna grupa pacjentów w gabinecie medycyny estetycznej – wyznaje dr Anna Szymaniak-Osipowicz. – Dojrzałe kobiety często są bardziej świadome i ostrożne w podejściu do zabiegów estetycznych, dlatego w przypadku takich kobiet często ważne jest, aby zachować naturalny wygląd i uniknąć efektu "zastygniętej twarzy". Skupiam się na zabiegach, które podkreślą naturalne piękno i przyczynią się do odświeżenia wyglądu bez utraty indywidualności - dodaje dr Szymaniak-Osipowicz. 

W Lotus Clinic Doktor Anna wykonuje zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych typu polikaprolaktam i kwas polimlekowy na twarz oraz na ciało, w tym wyjątkowy i dający znakomite efekty zabieg ujędrniający na pośladki z wykorzystaniem dedykowanych do tego stymulatorów tkankowych. Lek. Anna Szymaniak-Osipowicz ma dwie specjalizacje z zakresu ortopedii urazowej i medycyny estetycznej zatem wszystkie zabiegi odbywają się bezboleśnie przy użyciu miejscowego znieczulenia. Jeśli marzysz o pięknych i jędrnych pośladkach na lato bez bólu i bez rekonwalescencji zapraszamy Cię na zabieg do Lotus Clinic do dr Anny Szymaniak-Osipowicz. 

Poza stymulatorami Doktor wykonuje zabiegi master class z zakresu anti-aging jak Full Face, nici, zabiegi wolumetryczne przywracające objętość twarzy oraz korekty nosa, brody i kątów żuchwy.

Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą, czy mężczyzną - w każdym wieku możesz cieszyć się pewnością siebie i zachować młodzieńczy wygląd. Jeśli cenisz sobie naturalne efekty oraz profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie zapisz się na konsultację do dr Anny Szymaniak-Osipowicz w LOTUS CLINIC. 

Zarezerwuj termin  na stronie www.lotusclinic.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Jeśli zdecydujesz się na zabieg wraz z drugą osobą, otrzymasz elegancką kosmetyczkę w prezencie. To doskonała okazja, aby wspólnie z bliską osobą zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Czekamy na Ciebie! 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości